środa, 7 marca 2012

Poznajmy się: Tulipanka

Dziś mamy niezwykłą przyjemność poznać drugą z naszych Teamowiczek :)


Oto

Witajcie.
Cieszę się bardzo, że mogę projektować dla Magicznej Kartki. Mam nadzieję, że moje prace będą Was inspirować do tworzenia pięknych rzeczy z tych niesamowitych papierów.
Kim jestem? Nazywam się Beata ale w świecie blogowym jestem znana jako Tulipanka i tak niech zostanie Na co dzień spełniam się w roli przykładnej żony, a w każdej wolnej chwili sięgam po papiery i inne cudeńka. Obecnie przebywam na emigracji ale moje serce zawsze będzie w Polsce. Jestem optymistyczną osobą z głową pełną szalonych pomysłów i uśmiechem od ucha do ucha. Kocham kolor turkusowy, podróże i... czekoladę z bitą śmietaną.
Moja twórcza przygoda zaczęła się od tworzenia biżuterii. Potem sięgnęłam po papiery i tak już zostało. W związku z tym, że jestem bardzo romantyczną osobą to taki właśnie styl poprzeplatany z elementami vinatge jest mi najbliższy. Lubię w swoich pracach koronki, postarzone brzegi kartek, obrazki retro, manekiny, zegary, beże i róże. Pomimo, że lubię tak tworzyć jednak nie poprzestaję tylko na tym. Próbuję również innych technik i innych materiałów. Więc czasem możecie zobaczyć i kolorowe prace z nasyconymi kolorami, popsikane mistami i pochlapane farbami.Bo najważniejsze, w tej całej scrapbookingowej przygodzie to - aby się nie cofać tylko iść naprzód, poznawać nowe rzeczy i nowych ludzi oraz dobrze się przy tym bawić - czego i Wam serdecznie życzę.
A tutaj kilka jej ślicznych, delikatnych i romantycznych prac:3 komentarze:

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)