piątek, 9 marca 2012

Poznajmy się: ArtIs

Dziś przedstawiamy wam przedostatnią z nas.

O sobie pisać nie lubię więc przejdę do konkretów...Mam na imię Iza .Jestem żoną, mamą dwóch słodkich dziewczynek, Hani (4,5 roku) i Leny (2,5 roku). To z nimi spędzam większość czasu i od nich zależy czy pozwolą mi "zagrzebać się" w moim scrapowym kącie. 
Scrapbookingiem zajmuję się już 1,5 roku. Zwykle moje dotychczasowe hobby trwały po kilka miesięcy i zapał  znikał. Odkąd po raz pierwszy podziwiałam na zagranicznych blogach (trafiłam na nie całkiem przypadkiem) kolorowe prace, pomyślałam "ja też tak chcę!" Zaczęłam gromadzić pomalutku materiały. Pierwsze prace były bardzo skąpe, a z czasem było coraz lepiej.  Odkąd scrapbooking na maxa mną zawładną zaczęłam poważnie myśleć o pokazywaniu tego co powstaje. Chcąc spróbować swoich sił w wyzwaniach założyłam bloga. Lubię brać w nich udział bo rozwijają i pobudzają kreatywność. Gdyby nie one, za pewne wiele moich prac by nie powstało. 
Dziś wiem, że jestem mocno uzależniona od tego hobby i nie zamierzam tego zmieniać. Trudno jest mi powiedzieć jaki jest mój styl.. Zachwycam się pracami różnych zdolnych scraperek i czasem mam ochotę spróbować czegoś zupełnie innego,  jednak na ogół wykonuję takie prace by były delikatne i lekkie, może nawet eleganckie?  Co prawda nie brakuje w nich "świecidełek" i błyskotek ale od zawsze byłam "sroką". Bardzo się cieszę i dziękuje za to, że mogę dołączyć do wspaniałych, zdolnych dziewczyn, z którymi będę tworzyć DT Magicznej Kartki.

Obejrzyjcie kilka przeuroczych i delikatnych prac ArtIs


4 komentarze:

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)