wtorek, 6 marca 2012

Poznajmy się: Marcia

Witajcie moi drodzy :)

Już niedługo nasz Design Team będzie starał się was zainspirować do twórczego działania :) Jednak nim się to stanie, chcielibyśmy przedstawić wam po krótce, kim tak na prawdę jesteśmy :)
Tak więc zaczynamy!

Witajcie! 


Mam na imię Marta. Mam 27 lat. Moje życie jest strasznie pokręcone, bo wiele w nim różnych zajęć i czynności na które rzadko starcza mi doby. Często nie potrafię usiedzieć w miejscu - zawsze muszę się czymś zajmować i coś tworzyć. Mimo, że prowadzeniem swojego prywatnego bloga, zajęłam się dopiero w maju 2011 roku, to z papierem mam do czynienia odkąd pamiętam. Od dziecka zbierałam różne ścinki, niepotrzebne dekoracje, karteczki, złotka i robiłam z nich różne twórcze tworki i potworki. Spędzało to sen z powiek mojej biednej mamie, która wiecznie widziała w moim pokojowym kąciku stosy różnych papierów od ziemi aż po sufit.


Nie porzuciłam zamiłowania do papieru w zasadzie nigdy. Skończyłam szkołę poligraficzną w Katowicach, na kierunku „grafika, skład i przygotowanie do druku” - a spędzone 5 lat na prywatnych warsztatach w różnych drukarniach i wydawnictwach, utwierdziło mnie w przekonaniu, że poligrafia, drukarstwo i grafika to moja największa pasja i wielka frajda. Najczęściej tworzę karty okolicznościowe ale popełniłam także kilka albumów w całości ręcznie wykonanych.

 Obojętnie co robię - zawsze staram się robić to jak najlepiej i jak najdokładniej. Wkładam w moją pracę całą swoją duszę, pasję i odrobinę talentu. Uwielbiam dokładać do projektów masę detali. Kocham dodatki w postaci licznych kwiatów i motyli - czy to papierowych, czy filcowych, czy po prostu wycinanych nożyczkami z arkusza papieru - zawsze pełno ich w moich pracach i zawsze wyglądają dla mnie pięknieeeee. Moimi ulubionymi narzędziami w pracy są przeróżne dziurkacze Marthy Stewart oraz wykrojniki Spellbinders i Marianne Design, których to uzbierało mi się całkiem sporo przez ten niecały rok. Na dzień dzisiejszy wiem, że nie posiadam jeszcze własnego stylu i wiele moich prac różni się od siebie ale odkąd zaczęłam projektować wzory na papierach i wylewać na nie swoje myśli - zauważyłam, że jest to styl jak najbardziej romantyczny, dziewczęcy, delikatny, kwiatowy - w jasnych eleganckich barwach. Mam nadzieję, że żadna z moich prac nie zawiedzie nikogo, a projekty staną się inspiracją dla każdej osoby odwiedzającej blog Magicznej Kartki - ze swojej strony serdecznie zapraszam.
Zapraszam do obejrzenia kilku przepięknych prac Marci :)


Przypominam o trwającym CANDY z okazji pojawienia się ogromnej kolekcji 3xK - Kropki, Kreski, Kratki. Takiej okazji nie można przegapić! :)

4 komentarze:

 1. Wszystkie Twoje prace są przepiękne.
  I wielkie dzięki, że podzieliłaś się z nami swoimi pomysłami na papiery-nie można się im oprzeć, są fantastyczne:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. W 100% zgadzam się z przedmówczynią :) Bardzo cieszę się, że mogę pracować z papierkami MK :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Prace przepiękne :) A co do Twoich papierów to są zachwycające i czekam z niecierpliwością na kolejne :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)