piątek, 15 listopada 2019

Puszysta Zima i Coś śnieżnego

 Witajcie :)
Zapewne już widzieliście nasze dwie nowe kolekcje świątecznych papierów :) Są od siebie bardzo różne, ale obie łączy niepowtarzalny, świąteczny klimat. W obu znajdziecie piękne, nastrojowe wzory oraz dużo element do wycinania.
 Pierwsza z nich, Puszysta Zima to delikatne, pastelowe kolory, przytulne sweterki i szaliki, słodkie pierniczki - idealne do tworzenia romantycznych, jasnych prac na przykład w stylu shabby chic.
W kolekcji są aż 3 arkusze z elementami do wycinania. Część  papierów ma bogatą, wieloelementową kompozycję, ale też są bardziej stonowane papiery bazowe, o regularnym wzorze, które będą świetne do tworzenia prac o różnorodnej tematyce - nie tylko świątecznych :) 
Kolekcja jest także dostępna jako mały zestaw 15x15 cm, w którym są dodatkowe wzory nie występujące w postaci papierów 30x30 cm.


Druga kolekcja Coś Śnieżnego ma intensywne, nasycone kolory i bardziej tradycyjny, świąteczny klimat. Piękny granat i czerwień, urocze zwierzątka, poinsecje i dzwoneczki będą świetną podstawą do tworzenia kartek i dekoracji na święta. 
Podobnie jak w Puszystej Zimie, w Coś Śnieżnego także są aż 3 arkusze z elementami do wycinania, jest tez kilka bardzo uniwersalnych arkuszy nadających się do tworzenia prac o innej tematyce niż Boże Narodzenie. 
Kolekcja jest także dostępna jako mały zestaw 15x15 cm, w którym są dodatkowe wzory nie występujące w postaci papierów 30x30 cm.


Obie kolekcje dostępne są w naszym sklepie oraz w Skarbnicy Pomysłów - zapraszamy :)

1 komentarz:

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)