poniedziałek, 11 września 2017

Zatrzymać lato

Witajcie! 
Zdecydowanie nie da się już dłużej udawać, że lato nie mija. Może już minęło... 
Jak z tym żyć? Czy wszyscy już są gotowi na długie, jesienne wieczory z kubkiem parującej czekolady i pod ciepłym kocem? Ja - na pewno nie! 
Dlatego pomyślałam, że u progu jesieni - kolorowe, energetyczne i słoneczne kartki sprawią, że zatrzymamy odrobinę tego lata na dłużej. 

Hello!
It's definitely no longer possible to pretend that the Summer is not passing. Maybe already passed...
How to live with it? Are you all ready for a long autumn evenings with a cup of hot chocolate and under a warm blanket? Me - certainly not!
That's why I thought that at the beginning of autumn - colorful, energetic and sunny cards will help to keep this beautiful Summer atmosphere a bit longer.


Kolekcja Sen Nocy Letniej świetnie nadaje się do tego typu prac. Nie jest to najnowsza linia ale zdecydowanie jest bardzo uniwersalna a wręcz ponadczasowa.
Moje kartki w formacie DL mają tła wycięte bezpośrednio z dużych arkuszy z kolekcji, natomiast pozostałe elementy - prostokątne etykiety, napisy i kwiaty zostały wycięte z arkuszy z dodatkami, których w tej kolekcji jest całkiem sporo. 

A Midsummer Night's Dream collection is perfect for that kind of projects. 
This is not the newest  line but it is definitely very universal and even timeless.
My DL size cards have backgrounds cut out directly from the large sheets, while the remaining elements - rectangular labels, inscriptions, and flowers have been cut out of the add-ons sheets, which you can find quite a lot in this collection.
Produkty MK, które wykorzystałam / MK products used:

   
      


Mam nadzieję, że udało mi się i Wam dziś dodać nieco pozytywnej energii do twórczej pracy i zainspirować do tworzenia takich soczystych prac nie tylko za oknem jest słonecznie! 

I hope that I was able to add some positive energy to your creative work today and inspire you to create such juicy projects not only when we have sunny days behind the window!


~~ Karola ~~

2 komentarze:

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)