poniedziałek, 16 listopada 2015

Magiczna Kartka dobra na wszelkie okazje!

Witam serdecznie!

Dziś przychodzę do Was z kilkoma pracami, każda została wykonana na inną okazję i w innym stylu - co tylko dowodzi, że papiery i dodatki Magicznej Kartki są idealne do rozmaitych projektów! :-)

Na początek kartka gratulacyjna, z okazji obronienia tytułu magistra :-) Zamawiająca poprosiła o czarno-białą kartkę, ponieważ w tej kolorystyce utrzymany jest pokój świeżo upieczonej pani magister :)

Kolejna praca to kartka ślubna. Może w nieco nietypowej - jak na ślub - kolorystyce, ale czyż te turkusy nie prezentują się pięknie?! ;-)Ozdobiłam też środek, z miejscem na wpisanie życzeń:


Ostatnia praca to nawiązanie do zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia. Zanim znów otuli nas niesamowicie ciepła i magiczna atmosfera, warto oprawić zdjęcia z poprzednich lat. Nie mogłam się oprzeć papierom z nowej kolekcji "Ptasie Trele" oraz cudnym, świątecznym dodatkom Magicznej Kartki. Te filcowe pierniczki pokochałam od pierwszego wejrzenia! :) A brokat w "solniczce" jest bardzo praktycznym rozwiązaniem :-) Polecam!
W moich pracach użyłam:

To wszystko na dziś, zaglądajcie do nas koniecznie, bo za niedługo pokażę Wam
bardzo praktyczny kursik ;-) A dziewczyny z DT przygotowują dla Was wspaniałe inspiracje!

Ślę gorące pozdrowienia!


10 komentarzy:

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)