środa, 30 września 2015

Witamy nowe, Magiczne Projektantki ! :)

Witajcie kochani !

Dzisiaj bardzo długi, lecz bardzo piękny post!
Piękny - bo o pięciu pięknych, utalentowanych, radosnych kobietach, które już od jutra tydzień po tygodniu, będą czarować na tym blogu i zasypywać Was "magicznymi" inspiracjami :)
Do magicznego szeregu dołączyły cztery nowe Projektantki oraz powróciła nasza uzdolniona Aneta !Poznajcie je wszystkie, odwiedzajcie na ich stronach i czerpcie inspiracje z Magicznego bloga ! :)
Zapraszamy !


Witam, mam na imię Gosia w świecie blogowym znana jako - Peninia. Jestem pasjonatką sztuki, zwłaszcza malarstwa, grafiki i rysunku. Lubię podróże, przygody, miejsca z duszą i klimatem. Jestem ciągłą marzycielka z głową w chmurach ale pełną twórczych i zwariowanych pomysłów, uwielbiająca wszystko co pachnie kawą, kwiaty, ogrody oraz wszystkie odcienie koloru brązowego.
Uwielbiam tworzyć z papieru zwłaszcza - kartki, notesy,albumy, staram się dużo eksperymentować i próbować sił w nowych technikach. Bardzo lubię  mixmedia i art-journale. W swoich pracach zamykam magiczną cząstkę siebie...swoich przeżyć i myśli. Zabawa z papierem sprawia mi bardzo dużo radości i mam nadzieję, że nigdy się to nie zmieni!Mam na imię Karolina, mam 23 lata. Tak oficjalnie tworzę od co najmniej 6 lat, jednak moja wielka miłość do papieru trwa już od dzieciństwa. W sieci prezentuję swoje prace pod pseudonimem maarchewkowa. 
W jakim stylu tworzę? Jeszcze całkiem niedawno napisałabym, że romantyczne klimaty, pastelowe kolory to to, w czym czuję się najlepiej. Ale zauważyłam, że mój gust się zmienia, styl ewoluuje i coraz chętniej sięgam po intensywniejsze kolory, zupełnie inne dodatki. Lubię wyzwania, jakie dają mi kolejne projekty. Tworzę głównie kartki i pudełka, ale także zaproszenia, notesy, albumy, czy księgi gości... i wszystko inne, co podpowie wyobraźnia. ;) 
Każdą wolną chwilę staram się spędzać przy biurku, które ugina się pod stertą papierów, w mojej przytulnej pracowni, gdzie maleńkie ścinki nieustannie oblegają podłogę, a doba ciągle nie starcza na realizację wszystkich pomysłów. To moja największa pasja, która daje mi ogrom radości...
Bardzo się cieszę, że dano mi możliwość dołączenia do tak zdolnego i sympatycznego grona i prezentowania tutaj swoich prac z moich ulubionych papierów Magicznej Kartki. :)Moje galerie prac:
Witam, mam na imię Henryka, dla przyjaciół i znajomych Henia - w sieci Magic Craft Land by Henryka.
Mieszkam i pracuję w Irlandii. Urodziłam i wychowałam się w moim ukochanym Krakowie. Do Irlandii wyemigrowałam już ponad 11 lat temu i tu teraz jest mój dom.
Moja przygoda z papierem rozpoczęła się jakieś 3 lata temu, i tak trwa do dziś. Pokrótce, lubię to co robię. Przede wszystkim tworzę kartki, zaproszenia i albumy na różne okazje. Próbuję różnych technik, nie mam jednej wybranej. Lubię żywe, mocne kolory, ale tworze też delikatne i pastelowe prace, wstążki, koronki, perełki, dużo kwiatów, przetarcia itp. Ostatnio próbuję swych sił w kolorowaniu pisakami Copic i w mixed mediach. Ciągłe się uczę i nie boję eksperymentować. Tworzenie w papierze przynosi mi dużo radości, odpręża i pozwala oderwać się od szarości dnia codziennego.
Bardzo się cieszę, że mogłam dołączyć do grona DT Magicznej Kartki i obiecuję Was inspirować jak najlepiej potrafię. Moja głowa jest pełna pomysłów i wierzę, że Magiczna Kartka pomoże mi w ich realizacji.


Jestem 28-latką z Katowic, która życie w mieście zamieniła 3 lata temu na sielski żywot wiejski. Kocham zwierzaki - zwłaszcza moje 3 psy i 2 koty, jestem uzależniona od kawy, słodyczy i scrapowania. Scrapbookingiem zajmuję się od ponad 5 lat, zawodowo - od stycznia tego roku. Uwielbiam eksperymentować z różnymi stylami, dodatkami, formami i technikami. Od niedawna romansuję z mediami (zwłaszcza z pastą strukturalną i gel medium). Uwielbiam kwiaty, koronki, motyle i warstwy :) Chętnie tworzę nie tylko kartki, ale także scrapy, ramki na podobraziach, notesy, albumy i mini albumy... Staram się być zawsze pozytywnie nastawiona do świata, życzliwa dla ludzi, pomocna i kreatywna :) Jestem gadułą, uwielbiającą wszelkie odcienie koloru niebieskiego, której serce rozdarte jest między surowością Tatr i łagodnością upalnej Chorwacji. Jestem z natury romantyczką, uwielbiam pisać wiersze, za Mężem poszłabym w ogień, łatwo się wzruszam... To cała ja - w skrócie :-)Moje prace możecie obejrzeć na blogu ---> http://kasiatworzy.blogspot.com
Mam na imię Aneta i pochodzę z Wielkopolski. Prawie 15 lat temu wyemigrowałam na Islandię, która stała się moim domem. Od 11 lat uczę Polaków j.islandzkiego w jednej z prywatnych szkół. Scrapbookingiem zainteresowałam sie okolo 3 lat temu... znajdując w nim moja pasję szukaną od lat . Zawsze miałam w sobie duszę twórczą i iskierkę ale w niczym nie mogłam się odnaleźć... do dnia kiedy przypadkiem wrzuciłam w google hasło : KARTKA RĘCZNIE ROBIONA ...i "zarazilam" sie już na zawsze . Nie mam określonego stylu... wszystko zależy od materiału bądź wyzwania. Z podziwem śledziłam i śledzę prace koleżanek i jestem szczęśliwa, że dołączyłam do zespołu DT Magicznej Kartki.Zapraszam na swojego bloga --> http://artisant2.blogspot.com/


Bardzo dziękujemy, że dotrwaliście do końca ! 
Już od jutra nasz nowy Team przyniesie Wam masę inspiracji w najnowszym wyzwaniu miesięcznym !
Tymczasem zapraszamy do linkowania prac w wyzwaniu Exploding Box
które trwa jeszcze tylko dzisiaj !! :)

Do napisania już jutro ! :)

2 komentarze:

  1. Świetny skład DT. Gratulacje dla dziewczyn :-) i owocnego inspirowania ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudne karteczki :o) I wielu pomysłów nowym projektantkom życzę :o)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)