czwartek, 2 lipca 2015

Wyzwanie w wakacyjnym klimacie :)

Witajcie Kochani!

Nadeszły wakacje a z nimi fale upałów :) A oprócz tego, fala zmian na naszym Magiczno Kartkowym blogu w kwestii wyzwań :) 


Od dziś, na początku każdego miesiąca będziemy przedstawiać Wam jedno mega wyzwanie, trwające przez cały miesiąc! Efektem mega wyzwania będą mega nagrody dla zwycięzcy :)

Tematem dzisiejszego wyzwania jest: LO w wakacyjnym, letnim klimacie! Pracę należy utrzymać w kolorystyce: turkus, zielony, pomarańczowy, żółty :)


Dlatego pamiętajcie o nowych zasadach brania udziału w wyzwaniach, szczególnie o tym, że w pracy mają znaleźć się materiały Magicznej Kartki i mają stanowić widoczną część pracy. Napiszcie jakich materiałów użyliście abyśmy nie mieli wątpliwości :)

Prace należy zgłaszać do 31.07.2015 godz. 23:59 :)


A takie LO przygotowały nasze dziewczyny:


Ewa Sz


Użyte materiały: 

Wata Cukrowa 002Rafa Kolorowa 002Rafa Kolorowa 008Mali Odkrywcy 015 - boyMali Odkrywcy School & Fun 049Mali Odkrywcy School & Fun 052 - dodatkiLa magie Ombre 02Zaproszenie do lata 03Buttony - Zestaw Rafa Kolorowa 01Morskie Opowieści W-MO 03Asia

Użyte materiały: 

Mali Odkrywcy 026 - MORSKI ŚWIATLa magie Ombre 04Lekki Jak Puch 006Pod Moim Niebem 008Po Prostu....(miłość) 007Rafa Kolorowa W-RK 02GosiaK


Użyte materiały: 

Zaproszenie do lata 01Zaproszenie do lata 04Zaproszenie do lata 06Zaproszenie do lata 08Po Prostu....(miłość) 004Po Prostu....(miłość) 005Po Prostu....(miłość) 006Po Prostu....(miłość) 007Ornamenty - Okrągła Rameczka i narożniki (W.OR08)

Miłego dnia! :)6 komentarzy:

 1. Wiwat Marta za przepiękny pokaz na Letnich Warsztatach we Wrocławiu.
  Atmosfera jaką stwarzasz, otwartość,a najbardziej swoboda z jaką dzielisz się wszystkim co zdobylas, zapewne z trudem jest wyjątkowo radosne i niezwykłe. Bardzo tobie dziękuję, nauczyłam się od ciebie najwięcej i to po pierwszym razie w zeszłym roku, Namawiam cie na warsztaty, pierwsza się zapisze najchętniej na albumy. Dużo powrotnego szczęścia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo miło mi czytać tak ciepłe słowa - dziękuję :)
   Ogromną przyjemność sprawia mi tworzenie w dużym gronie, a do tego, jeżeli mogę się jeszcze podzielić swoją wiedzą - wtedy jest to dla mnie największa nagroda ! :)
   Mam nadzieję, że już niebawem będę mogła zaprosić do naszej "Magicznej" pracowni stacjonarnej w Katowicach, gdzie warsztaty pod moim okiem będą odbywać się częściej niż raz na parę miesięcy. Do zobaczenia ponownie ! :)

   Usuń
 2. Rozumiem, że to wyzwanie będzie uznane za ważne dopiero przy minimum 10 zgłoszonych pracach?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Elu nie nadaemnie, bo przeciez masz sliczne LO :) oprawic w ramke i na sciane :) ale fakt, krzywdzace jest, bo w ten sposob to i pol roku moze nie byc zadnej nagrody dla nikogo.. wystaczy dac trudniejsze zadanie i juz nie bedzie takiego szału na robienie. :D aczkolwiek dziwie sie bo przeciez nagroda jest super :) trzeba naglasniac wyzwania i tyle :)

   Usuń
  2. Ela17 Wyzwania nie są obowiązkowe tylko dobrowolne.... Jeżeli szkoda Ci materiałów to przecież możesz nie brać udziału w naszych wyzwaniach. W Magicznej Kartce 100zł nie leży na ziemi i nagroda musi być adekwatna do trudności i stopnia zaawansowania prac.... Warunkiem jest także udostępnianie naszych wyzwań dalej, aby jak najwięcej osób skorzystało z wyzwania.... Inna sprawa, jeżeli chodzi o nagrody/upominki/bannerki dodatkowe, czego ogłaszać nie musimy.

   Usuń

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)