środa, 28 listopada 2012

Lekkie Jak Puch.... Czekoladowniki :)

Witam wszystkich Was w samym środku tygodnia :)

Dzisiaj będzie słodko i dla odmiany nie kartkowo :) W ramach swoich inspiracji przedstawiam Czekoladowniki z najnowszej kolekcji Lekki Jak Puch :) Pomimo tego, że kolekcja ta, nie zawiera  arkuszy z dodatkami świątecznymi, stworzyłam z nich cztery opakowania jak najbardziej zimowe i mroźne :) Pomyślałam, że czas sprzyja na obdarowywanie najbliższych słodkimi upominkami, i miło jest dostać chociażby najzwyklejszą czekoladę w ładnej oprawie. Moja interpretacja ładności to delikatne, pastelowe i eleganckie opakowania :)

Muszę Was przeprosić za jakość zdjęć, ale w dniu dzisiejszym zrobienie dobrego zdjęcia graniczy z prawdziwym cudem - taka szarówka na dworze.... Wierzcie mi na słowo, że w rzeczywistości Czekoladowniki prezentują się prześlicznie :)

Czekoladowników jest więcej, bo zrobiłam ich aż dwanaście i wszystkie będzie można zobaczyć na żywo już w ten weekend :) Bowiem Magiczna Kartka wybiera się na Ogólnopolskie Targi Prezentów Artystycznych do Kielc :) Kto pochodzi z tej miejscowości lub ma blisko i ma ochotę nas odwiedzić, bardzo serdecznie zapraszamy :) Impreza trwa przez cały weekend i sygnowana jest wspaniałymi wyrobami, wystawcami i wieloma atrakcjami - serdecznie zapraszamy :)))


Do zobaczenia i do napisania :) Miłego popołudnia dla Wszystkich :)

8 komentarzy:

 1. Wow! Ale cudne! Przepiękne!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Wam bardzo ! :) Szkoda, że nie ma dobrego światła i kolory nie zostały dobrze uchwycone. W rzeczywistości są naprawdę bardzo bardzo pastelowe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczne, super pomysł na Mikołaja. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne. Chętnie obejrzałabym je w realu, ale do Kielc daleko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzeczywiście lekkie jak puch i prześliczne.

  OdpowiedzUsuń
 6. ale delikatne, piękniutkie!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)