czwartek, 10 października 2019

Gościnna Projektantka

Dziś mamy ogromną przyjemność przedstawić naszą Fankę Września z grupy inspiracyjnej na facebooku, CraftAnnę, która stworzyła taką piękną kartkę z papierów z kolekcji Ten Wyjątkowy Dzień i Obietnice

Cześć,
Nazywam się Ania mam 37 lat, jestem mamą, mam syna 3.5 roku i córkę 11.5 lat, dość fajnego partnera :), a w świecie craftów cześć z was zna mnie jako CraftAnna.
Od 6 lat mieszkam w Anglii. Ponad 2.5 toku temu zostałam obdarowana ręcznie robioną kartką którą zrobiła dla mnie koleżanka, karteczka była tak śliczna że wpatrywałam się w nią kilka miesięcy, aż sie zakochałam i postanowiłam spróbować  swoich sił w cardmakingu i scrapbookingu.
Moje początki były śmieszne i ciężkie, ale zarazem fascynujące, pamiętam jak byłam dumna z moich karteczek, choc dziś wstyd się przyznać.
Dzięki czasowi  spędzonemu przy pracach ręcznych moje prace stają się  lepsze, a w otoczeniu wykrojników, papierów,  foamiranu i wielu innych dodatkach, powstają nowe  kartki, boxy czy kwiaty, to  uczy mnie cierpliwości, dokładności i wzmocniło moje poczucie własnej wartości. 
Jaki jest mój styl w tworzeniu prac ? 
Nie jestem w stanie określić, ale uwielbiam tworzyć prace pełne pięknych papierów, koronki, perełek, foamirankowych kwiatów , pokochałam foamiran, oczywiście wciąż się uczę i dziś wiem że można.
Zachęcam do tworzenia i jeśli macie jakieś pytania zachęcam do kontaktu ze mną, chętnie pomogę. 
Pozdrawiam 
Ania
x

1 komentarz:

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)