sobota, 18 sierpnia 2018

Egzotyczne Marzenia - zapraszają do polubienia ! :)))

Witamy Upalnie !!!

Upalnie, ponieważ bez względu na to, jakie temperatury występują u Was dzisiaj za oknami - w Magicznej Kartce tropiki i egzotyka pełną parą ! ;-)
Tak - wiemy, że co niektórzy z Was żyją zawsze od lipca Bożym Narodzeniem - jednak w MK zawsze celebrujemy te najpiękniejsze Święta w roku i ich nie przyspieszamy a lato pragniemy zatrzymywać rękami i nogami z całych swoich sił bo uwielbiamy wysokie temperatury, które napędzają nam umysły do działania ! :)

Na półki od przyszłego tygodnia wejdzie najnowsza kolekcja:


Kolekcja składa się z 9-ciu dwustronnych arkuszy oraz 3 arkuszy z dodatkami do wycinania.... ale to nie wszystko.... o tym, już w przyszłym tygodniu :-))))
 Tymczasem zapraszamy na prawdziwą EKSPLOZJĘ KOLORÓW - do tropikalnego, egzotycznego świata skomponowanego na papierze :)
W sam raz na uwiecznienie wakacyjnych / egzotycznych wojaży - czyż nie? :)))Mamy nadzieję, że już po samym obejrzeniu, kolor w duszach Wam GRA i macie już co najmniej kilka pomysłów na stworzenie z "Egzotycznych Marzeń" czegoś wyjątkowego ! :)

*********************

 
Do naszej zabawy jak zwykle, zapraszamy Wszystkich, a zasady są niezmiennie takie same ! :)
 Kto się bawi? Taguje, udostępnia i czeka na wyniki w dniu 28-08 ! :)

- zostań obserwatorem naszego "Magicznego Bloga"
- udostępnij nasz powyższy plakat w nowym poście na swoim blogu
- zgłoś się za pomocą inlinkz (tylko post z bloga, w którym znajduje się plakat)
- zostaw po sobie ślad w komentarzu poniżej, koniecznie napisz na jakiej pracy widzisz użycie naszej najnowszej kolekcji ? :)
- możesz także wskoczyć na naszego facebooka oraz Instagram (@magicznakartka) i tam spróbować zgarnąć nasze EGZOTYCZNE nowości! :)
- Candy na blogu, FB i Instagramie trwa od dzisiaj 18.08 do 26.08.2018
- czekaj na wyniki, które ogłosimy już 28go Sierpnia ! :)
- do wygrania nowości papierowe, kolekcja Egzotyczne Marzenia :)
  paczkami nagrodzimy jedną osobę na Blogu, FB oraz Instagramie ! :)
(w Candy może brać udział każdy, również osoby spoza granic naszego kraju,
które posiadają co najmniej bloga, facebooka lub Instagram)

W imieniu całego Zespołu gorąco zapraszamy do zabawy i trzymamy mocno kciuki !!! :)

Cudownej soboty dla Was moi drodzy ! :)
Zapraszam ! :)

15 komentarzy:

 1. Piękne papiery! Widzę je na kartkach, exploding boxach lub w albumie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Feeria barw, cudowne papiery.:) Chętnie użyłabym je na kartki z pozdrowieniami wakacyjnymi i urodzinowe. Mogłabym też zrobić z nich piękne zakładki. Pozdrawiam serdecznie!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście wakacyjny album i kartki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mega energetyczne papiery! Idealne na album z egzotycznych wakacji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O borze zielony, jeżu kolczasty, czegoś takiego właśnie wypatruję do albumowej części planowanego przeze mnie junk journala/travel journala z podróży po Portugalii! Jadę tam w przyszłym tygodniu i zamierzam zbierać ulotki i bilety, opisywać każdy dzień i robić zdjęcia, a po powrocie, zamknąć to wszystko między okładkami ze starego przewodnika <3 I tylko papierów pod zdjęcia mi brak. No to już znalazłam <3 :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Nawet jeżeli lato szybciutko się skończy, to będzie go można zatrzymać robiąc album na wakacyjne wspomnienia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Och, nie wyobrażam sobie mojego albumiku-kalenarzownika na 2018 rok bez tych mega energetycznych, soczyście egzotycznych i iście tropikalnych motywów!!! Toż to największy trend tego roku!!! Super!!! I nawet pogoda tegoroczna w ten trend się wpisuje ������

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękne papiery! Widziałabym je w wakacyjnym albumiku pełnym zdjęć i wspomnień z wakacji, a także w dużej ramce z wakacyjnym zdjęciem wyeksponowanej na komodzie tak by można było podziwiać piękno tych papierów non stop!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo wesoła i energetyczna kolekcja! Z chęcią wykorzystałabym ją do stworzenia energetycznych, bardzo pozytywnych kartek urodzinowych dla moich znajomych :)) P.S. najbardziej podoba mi się ten bardzo kolorowy arkusz - jakby z kolorowym niebem

  OdpowiedzUsuń
 10. Super papierki takie wesołe ożywią każdą kartkę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne, pozytywne papiery!
  Świetne na wakacyjne kartki, albumy pełne wspomnień i dobrego humoru z wakacji! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Kolekcja jest PRZEŚLICZNA! Świetna do wakacyjnych prac. Myślę, że sprawdzi się także w dziecięcych pracach. Pozdrawiam.


  Obserwuję (Mary)

  OdpowiedzUsuń
 13. Cudowne papiery. Myślę, że nadają się do każdego rodzaju prac. Do kartek urodzinowych czy wspomnieniowych z wakacji, albumów, zakładek, pudełeczek na wakacyjne drobiazgi. U mnie na pewno zagoszczą na wszelkiego rodzaju kartkach.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)