sobota, 19 grudnia 2015

Magiczne Odliczanie - dzień 19!! - sposób na ścinki

Witajcie!

Powoli zbliżamy się do końca Magicznego Odliczania, już za kilka dni Święta Bożego Narodzenia! :-) Czas na ostatnie porządki, ostatnie zakupy i na przygotowywanie świątecznych potraw... Większość z nas ma już także skompletowane wszystkie prezenty. Ostatnio pokazywałam Wam moje opakowania na upominki, ozdobione papierami i dodatkami Magicznej Kartki, a dziś chcę Wam pokazać bileciki do prezentów - idealne, by zużyć wszystkie ścinki pięknych, świątecznych papierów! :-)

Wystarczy kilka wykrojników, resztki papierów i odrobina czasu, by sprawić Bliskim dodatkową radość opakowaniem upominku :-)


To oczywiście tylko część bilecików, w rodzinie męża jest taki zwyczaj, że każdy każdemu robi drobny upominek. Pod choinką mamy górę prezentów (każdy kupuje prezent 9 pozostałym osobom :D), a ile radości jest przy ich rozpakowywaniu! ;-) Do tego my jeszcze dokupujemy prezenty dla moich rodziców :-) Zapewne dziś dokończę świąteczną produkcję, korzystając oczywiście z papierów Magicznej Kartki :)


Takie bileciki rozweselą nawet najzwyklejsze opakowanie na upominek:


To nie bileciki takie wielkie - to prezenty takie malutkie ;-))

Do wykorzystania zawieszek użyłam:A Wy, macie już zapakowane prezenty? Potrawy wigilijne są już w fazie przygotowywania (i podjadania :P)? A może wykonujecie właśnie ostatnie świąteczne dekoracje do domu? 

Mamy dla Was kolejne cudne freebie, które zapewne przyda się w tworzeniu bożonarodzeniowych dzieł:


Pamiętajcie, że wykorzystując dowolną z naszych darmowych świątecznych grafik i publikując swoją pracę TUTAJ, macie szansę na wygranie rewelacyjnych nagród od Magicznej Kartki! Zachęcam, bo naprawdę warto!

Pozdrawiam weekendowo,
Kasia


2 komentarze:

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)