poniedziałek, 14 grudnia 2015

Magiczne Odliczanie - Dzień 14 - Czas zapakować prezenty!

Witajcie!

Uwierzycie, że za nami już niemal połowa grudnia?! Za 10 dni Wigilia Bożego Narodzenia... Większość z nas ma już przygotowane upominki dla najbliższych. Ja bardzo lubię dodawać jakiś scrapowy akcent do opakowań - nie chodzi o wymyślne pudełeczka i torebeczki, bo wiadomo, że na to zwykle brakuje czasu, ale wystarczy jakiś drobiazg, by uczynić opakowanie pięknym i wyjątkowym :-) Na razie zdążyłam ozdobić dwie torebki i jedno pudełko, a także przygotować czekoladownik dla osoby, która otrzyma jedynie skromny, słodki upominek ;-) Zawsze to milej, niż dostać zwykłą czekoladę, prawda? :) Do przygotowania opakowań wykorzystałam różne kolekcje Magicznej Kartki oraz dodatki z działu Boże Narodzenie.


Torebki pomieszczą prezenty dla mojego brata i dla kuzynki. W pudełeczku zamieszka prezent dla mojej mamy :-) Reszta prezentów jeszcze "się pakuje" ;-)Spójrzcie na gałązkową kompozycję w czekoladowniku - to taki mój mały patent na przytwierdzanie wypukłych, odpornych na klej, ozdób :-D Szybki kursik w trzech prostych krokach:


1. Druciki wybranych gałązek splatamy razem
2. Szczelnie okręcamy łodyżkę bawełnianym sznurkiem, a następnie wstążką.
3. Z przodu wstążkę wiążemy na kokardkę, a tył jest już na tyle wypukły, że spokojnie można przykleić kompozycję na klej Magic :-)

To już wszystko na dziś ode mnie. W moich pracach
 użyłam produktów Magicznej Kartki:

>


Pozdrawiam serdecznie,
Kasia


***
A dla Was, jak w każdym poście Magicznego Odliczania, wspaniały freebik:
Wykorzystajcie dowolną z naszych świątecznych grafik w swojej pracy
i podlinkujcie ją pod pierwszym dniem Magicznego Odliczania,
by mieć szansę na wygranie jednej z trzech fantastycznych nagród!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)