piątek, 18 kwietnia 2014

Wielkanoc już tuż tuż !

Miło mi powitać wszystkich osobiście po raz pierwszy!

Pozostały już tylko dwa dni do Świąt Wielkanocy, więc to już ostatnie chwile na wykonanie wielkanocnych kartek dla najbliższych. Ja na zakończenie sezonu przygotowałam dla Was dwie kartki!

Pierwsza kartka w jednym z moich ulubionych stylów, jeśli chodzi o tą okazję - ja go nazywam rustykalnym ;) Użyte tu papiery to przede wszystkim Wiosenna Łąka 007, w której jestem absolutnie zakochana oraz Poranna Kawa 005 i Kropki 044. Wykorzystałam również tekturkę z kolekcji Ornamenty - Okrągłe Rameczki (W.OR04) i cudnej urody Mini Jajeczka białe.

Druga karteczka w kolorach, które nieodłącznie kojarzą mi się z Wielkanocą - fioletowym, zielonym oraz żółtym. Do stworzenia pracy użyłam takich papierów jak Pożegnanie Lata 006 oraz Wiosenna Łąka 001. I tutaj nie obyło się bez Mini Jajeczek w kolorze białym i tekturki z arkusza Wielkanocne Żonkile.


Mam nadzieję, że zainspiruję Was do tworzenia ostatnich w tych roku prac na Wielkanoc :)
Pozdrawiam serdecznie!

Materiały:


    Mam dla Was również wspaniałą informację z najlepszymi życzeniami świątecznymi od całego zespołu Magicznej Kartki, nasza Marcia przygotowała dla Was promocję!2 komentarze:

  1. Marto, potwierdzam odbiór karteczki wymiankowej. Dziekuję bardzo za bajeczną karteczkę, nigdy nie dostałam jeszcze takiej profesjonalnej.Dziękuję szczęśliwej ręce, że trafiłaś mi się do pary :) Pozdrawiam świątecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Obie kartki przepiękne!!! Ta pierwsza urzekła mnie cudownymi kolorami i kompozycją.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)