wtorek, 5 lutego 2013

Wyzwanie Miłosne

Witajcie Kochani :)

Dzień zakochanych zbliża się wielkimi krokami! Dlatego już od jakiegoś czasu na dużej ilości prac zobaczyć można wyznania, serduszka i miłe słowa :) Dostawać Walentynkę - fajna rzecz!
Ale dziś zapraszamy Was do stworzenia wyjątkowych prac. Tematem wyzwania jest MIŁOŚĆ, ale praca ma mieć formę INNĄ niż standardowa kartka! A jaką?:) To już zależy od Waszej wyobraźni! Pamiętajcie! Miłość wiele ma form i twarzy :))

Aby wziąć udział w wyzwaniu:
1. Praca musi być nowa i musi mieścić się temacie "MIŁOŚĆ" - interpretacja jak zwykle dowolna :)
2. Praca może mieć dowolną formę, tj, LO, pudełko, ramka, zakładka czy cokolwiek przyjdzie wam do głowy :)
3. Praca MUSI być wykonana z użyciem papierów Magicznej Kartki. Dozwolone jest użycie innych papierów, ale papiery Magicznej Kartki muszą stanowić wyraźną i widoczną część pracy.
4. Prace należy zgłaszać za pośrednictwem narzędzia umieszczonego na dole posta, do 20.02.2013 godz 23:59:59 :)
Uwaga: Prace muszą być nowe, nie publikowane przed ogłoszeniem wyzwania. Każda osoba może zgłosić dowolną ilość prac :)
Wśród biorących udział w wyzwaniu, zostanie rozlosowana nagroda w postaci bonu o wartości 25 zł do wykorzystania w sklepie Magiczna Kartka!
A nasz przepełniony miłością Magiczny Team wyczarował takie cuda:


Artisant

Wykonała zmysłowe pudełeczko na czekoladki w iście miłosnych kolorach :)
Pasja Kati

Wyczarowała prześliczne opakowanie na słodką czekoladę a do środka włożyła tag na którym można umieścić wyznanie miłości :)
Małgoś

Wykonała bardzo pomysłową ramkę, w której można wymieniać zdjęcia (wystarczy wsunąć nowe zdjęcie od boku!). I udowodniła, że miłość niejedno ma oblicze :)


marysJa

W pięknych własnoręcznie wykonanych pudełkach umieściła ozdobnie zapakowane piernikowe serduszka oraz małą serduszkowa karteczkę na wyznania miłosne.

mamajudo

Stworzyła śliczne pudełeczko na słodkości udawadniając, że miłość wcale nie musi być czerwona :)GosiaK

Ja również do tematu miłości podeszłam inaczej i jako dumna świeżo upieczona ciocia stworzyłam ramkę ze zdjęciem mojej bratanicy i jej mamy :) Wszystko włożyłam do ozdobnego pudełka i wręczyłam w ramach prezentu gratulacyjnego :)
Zapraszamy serdecznie do wyzwania miłosnego! Przypominamy również o trwającym wyzwaniu liftowym, gdzie liftujemy kartkę Asicy P :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)