niedziela, 4 czerwca 2017

Ślubne Obietnice / Wedding Promises

Dzień dobry, witajcie, tu Karola

Być może niespodziewanie, ale z wielką przyjemnością witam się dziś z Wami na blogu Magicznej Kartki, przynosząc ze sobą inspirację stworzoną z całkiem jeszcze świeżej kolekcji Obietnice.

Good morning, hello, Karola here!

Maybe a quiet unexpected, but wit a huge pleasure, I welcome you today here on Magiczna Kartka blog, bringing new project created using still pretty new Promises collection.

 

Mój pomysł na dzisiejszy projekt z tej kolekcji nie jest zupełnie nowy, jakiś czas temu przetestowałam tę formę w innym wydaniu, a na dziś przygotowałam coś, co wydaje się na czasie - ślubną inspirację w postaci mini tagbooka schowanego w dekoracyjnym słoju. 

Kolekcja Obietnice to kwintesencja romantycznych wspomnień, świetnie nadaje się do tworzenia prac w tematyce ślubnej, rocznicowej, narzeczeńskiej ale również rodzinnej.

My idea for today's project is not very new. I tried this form recently with other colors and details, but today I would like to share with you something what it seems to be right on time - wedding tagbook hidden in decorative jar. 

Promises collection is all about romantique memories, it's perfect for wedding, anniversary and couple in love theme creations.
Mój tagbook ma wymiary 7,5 x 15 cm, zatem nie jest duży, w sam raz aby zmieścił się do 21 cm słoja. Poszczególne tagi okleiłam papierami z kolekcji Obietnice a dodatkowo powycinałam mnóstwo elementów z arkuszy z dodatkami - sporo pracy ale zupełnie nie trudnej. 
Taki tagbook w słoju będzie można wykonać na warsztatach w pracowni Magicznej Kartki już 15 lipca. Więcej szczegółów podamy wkrótce! 

My tagbook has a 7,5 cm x 15 cm size, so it's not large, but still ok to fit the jar size. I covered each tag using  Promises papers and fussy cutted a lot of elements from Add-ons sheets - lot;s of work but absolutely not difficult.
Produkty, które wykorzystałam: / Products used:

      

       

     

  
Dziękuję za odwiedziny na naszym blogu i zachęcam Was do zaglądania tutaj regularnie, ponieważ Magiczny Team ma dla Was zawsze mnóstwo wspaniałych inspiracji! 

~~ Karola Witczak  ~~ 


2 komentarze:

  1. Cudowna praca - piękna kolekcja - muszę ją mieć:)

    OdpowiedzUsuń
  2. świetny pomysł z mini-albumikiem w słoiczku i super wykonanie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)