niedziela, 15 marca 2015

Magiczny Gość - Alosha - wyzwanie liftowe marzec

Witajcie Kochani!

Na pewno znacie bardzo uzdolnioną twórczą osóbkę jaką jest Ania - Alosha!
Alosha wygrała nasze lutowe liftowe wyzwanie :) W związku z tym, będzie naszą inspiracją na marzec! :)

Kilka słów od Ani:

Ania, to moje imię, natomiast w sieci występuję jako Alosha. Studiuję matematykę, a niemal każdą wolną chwilę od królowej nauk spędzam na twórczych zabawach. Jest mi ogromnie miło występować jako Magiczny Gość :). Wysoce cenię sobie papiery Magicznej Kartki, ich różnorodność, jakość i piękno! 
Moja papierowa przygoda rozpoczęła się w 2008 roku i trwa do dzisiaj :). Tworzę głównie kartki, zakochana jestem w pastelowych kolorach, perełkach i wszelkiej maści kwiatach. Uwielbiam prace przestrzenne, bogato zdobione. Ciągle się uczę i odkrywam nowości w pięknym świecie scrapbookingu :).

Wszystkich ściskam mocno i gorąco zachęcam do wyzwania liftowego, z niecierpliwością czekając na Wasze prace! :)A oto kilka cudnych prac Ani:
Dziś natomiast będziemy liftować taką pracę:


Pamiętajcie o zasadach brania udziału w wyzwaniach, szczególnie o tym, że w pracy mają znaleźć się materiały Magicznej Kartki i mają stanowić widoczną część pracy. Napiszcie jakich materiałów użyliście abyśmy nie mieli wątpliwości :)

Pamiętajcie, że jest to wyzwanie ekspresowe, i prace należy zgłaszać do 21.03.2015 godz. 23:59 :)

A nasze projektantki tak zinterpretowały oryginał:


Ewa
Użyte materiały:

Lekki Jak Puch 010Rafa Kolorowa 003Pożegnanie Lata 005Pasja Tworzenia 004Ewa M.Użyte materiały: 

Pożegnanie Lata 005Wyspa Motyli WM01Ewa Sz.
Użyte materiały: 

Wyspa Motyli WM01GK_03 - zielony / trawiastyRajski Ogród 09Rajski Ogród 10 - Arkusz dodatkówSmacznego! 012 - Arkusz DodatkówAsia
Użyte materiały: 

Wata Cukrowa 007GK_06 - błękitnyWyspa Motyli WM13 - dodatki 02Wyspa Motyli WM01Napisy Alleluja 10sztPisanki Ażurowe IVKarolina

Użyte materiały: 

Poranna Kawa 003Poranna Kawa 005Pożegnanie Lata 005Wyspa Motyli WM02Wyspa Motyli WM07Karton Kraft A4Zapraszamy do zabawy!
Miłego dnia :)

3 komentarze:

  1. Niesamowite, przecudne kartki! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne karteczki wszystkich projektantek i świetny wzór Aloshy do zliftowania, więc z przyjemnością przyłączam się do wyzwania :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)