środa, 5 grudnia 2012

Wyzwanie.. Święta, święta pełną parą :)

Witajcie Kochani!

Czujecie już przedświąteczny klimat? W radiu "Last Christmas" co prawda jeszcze nie słyszałam, ale w hipermarketach już od jakiegoś czasu straszą choinkami.. Nie da się ukryć, że czas leci nieubłaganie :) Dlatego mamy dla was Świąteczne wyzwanie. Jest banalne! Należy stworzyć pracę w temacie Świąt Bożego Narodzenia / Zimy. Proste? To troszkę utrudnię Wam zadanie :) Nie może to być kartka! Wszystkie inne chwyty dozwolone!

Dla przypomnienia zasady:

1. Praca musi być nowa i musi musi mieścić się temacie "Święta Bożego Narodzenia / klimatów Zimowych" - interpretacja jak zwykle dowolna :)
2. Praca może mieć dowolną formę, tj LO, pudełko, ramka, zakładka czy cokolwiek przyjdzie wam do głowy :) NIE MOŻE TO BYĆ KARTKA!
3. Praca może być wykonana z dowolnych papierów - nie ma obowiązku użycia papierów Magicznej Kartki, choć byłoby nam niezmiernie miło :)
4. Prace należy zgłaszać za pośrednictwem narzędzia umieszczonego na dole posta, do 20.12.2012 godz 23:59:59 :)
Uwaga: Prace muszą być nowe, nie publikowane przed ogłoszeniem wyzwania. Każda osoba może zgłosić dowolną ilość prac :)
Wśród biorących udział w wyzwaniu, zostanie rozlosowana nagroda w postaci bonu o wartości 25 zł do wykorzystania w sklepie Magiczna Kartka!

GosiaK
Wykonałam komplecik świąteczny - butelkę na jakiś zacny trunek domowej roboty :) i pudełko czekoladek. Niby prosty prezent - a zupełnie inaczej prezentuje się niż kupiony w sklepie trunek i czekoladki.. :)


Marcia
Jak zwykle postawiła na maks romantyczność i drewniany domek, wielkości 30cm okleiła delikatnym, "Lekkim Jak Puch" papierem w dwóch odcieniach oraz Pożegnaniem Lata - dodając piękne kwiaty i posrebrzone listki... Domek wygląda jakby biały puch obsypał świeże kwiaty w ogrodzie - taki był właśnie zamysł :)))) (więcej zdjęć na blogu Marci

Zainspirowani zimowymi pomysłami? :) To do dzieła :) Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace :)

Przypominamy o trwającym wyzwaniu z Kolekcjami Świątecznymi

Szczególnie teraz, gdy na wszystkie Świąteczne Kolekcje w sklepie jest promocja! Aż 20%!

Ponadto koniecznie zajrzyjcie do posta o naborze do DT na rok 2013! Jeśli spełniacie podane w poście warunki, koniecznie zgłoście swoją kandydaturę :))

Miłego popołudnia dla Was :))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)