wtorek, 13 listopada 2012

Pastelowe święta....

Witajcie moi kochani,

Czy u Was także dzisiejszy dzień szary, smutny i ponury? ;/ Strasznie działa na mnie taka pogoda, chciałoby się wleźć do łóżka i nie wychodzić z niego aż do wiosny.... okropność ....

Dzisiaj króciutko, dwie karteczki - gwiazdeczki świąteczne betlejemskie - tym razem w wersji pastelowej z Pożegnaniem Lata w roli głównej :) Tak na przekór pogodzie, aby było weselej i softowo i pastelowo :)Korzystając z okazji, chciałabym Was bardzo serdecznie, z całego serduszka zaprosić do wzięcia udziału w  Aukcjach Charytatywnych dla Marcinka, które to odbywają się już od jakiegoś czasu na różnych portalach. My także pomogliśmy i podarowaliśmy na aukcje kilka naszych kolekcji. Miło mi , gdy dzisiaj mogę się pochwalić, że trzy pierwsze zestawy, przygotowane przez wspaniałą Magdę Matraszek sprzedały się kolejno za 152, 195 oraz za 120 złotych - za co naprawdę dziękujemy!!! Cieszymy się, że są osoby które cenią sobie naszą sztukę rękodzielniczą i tak chętnie biorą udział w licytacjach - we wszystkich dziedzinach - wśród wyrobów gotowych ale i półproduktów!

Możecie pomóc, możecie poczytać, możecie podarować - jest to niepowtarzalna okazja dla zrobienia wyjątkowych prezentów świątecznych swoim bliskim.
Klikajcie na poniższe linki aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów i informacji:

a na aukcje Allegro traficie po kliknięciu na bannerek:Ze swojej strony i ze strony mojego Zespołu bardzo dziękuję za przyłączenie się do tej wspaniałej Akcji Charytatywnej.
Życzę Wam wszystkim przyjemnego tygodnia i do napisania! :)

8 komentarzy:

 1. Przepiękne,dobrze ze nie bierzesz udziału w wyzwaniach bylabym bez szans,moja praca dla Marcinka tez się juz sprzedała

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne są absolutnie mnie zachwyciły, szczególnie odmienna kolorystyka !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo, bardzo Wam dziękuję :) Miło jest tworzyć dla tak pięknych słów :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny jest ten wykrojnik pod tekstem - można wiedzieć jaki?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)