poniedziałek, 15 października 2012

Wyzwanie kolorystyczne #7

Witajcie Kochani!

Dzisiaj znów mam przyjemność zaprosić was na zabawę z paletą barw. Dzisiejsza paleta jest delikatna i pastelowa, a kolory to: jasny brąz, błękit, zielony i szary. Jak zapewne zauważycie, paleta perfekcyjnie pasuje do kolekcji Pożegnanie Lata i Letni Poranek co udowodniła drużyna projektantek :)

A więc dzisiejsza inspiracja wygląda tak...
Zasady udziału w wyzwaniu, jak zwykle proste :)

1. Przeważająca część pracy musi zostać wykonana w kolorach: jasny brąz, błękit, zielony i szary. Dopuszczalne jest zastosowanie wszelkich odcieni powyższej palety. Inne kolory dopuszczalne są jedynie w niewielkiej ilości :)
2. Praca może mieć dowolną formę, tj kartka, LO, pudełko, ramka, zakładka czy cokolwiek przyjdzie wam do głowy :)
3. Praca może być wykonana z dowolnych papierów - nie ma obowiązku użycia papierów Magicznej Kartki, choć byłoby nam niezmiernie miło :)
4. Prace należy zgłaszać za pośrednictwem narzędzia umieszczonego na dole posta, do 30.10.2012 godz 23:59:59 :) 


Uwaga: Prace muszą być nowe, nie publikowane przed ogłoszeniem wyzwania. Każda osoba może zgłosić dowolną ilość prac :)
Wśród biorących udział w wyzwaniu, zostanie rozlosowana nagroda w postaci bonu o wartości 25 zł do wykorzystania w sklepie Magiczna Kartka!


A tak Magiczny Team zajął się paletą...
Artisant
Stworzyła leciutką i delikatną kartkę z motylem.


Użyte papiery:
Justyna
Stworzyła kartkę w kształcie taga dla bardzo wyjątkowej przyjaciółki.
Użyte papiery:GosiaK
Ja natomiast użyłam patchworku, jako jedną z głównych ozdób kartki a następnie dodałam minimum dodatków :)Użyte papiery:
Przypominamy o trwającym wyzwaniu na pracę z motywem drzewa, oraz CANDY w którym do wygrania jest świeżutka, jeszcze cieplutka kolekcja Zaczarowane Święta!

Zapraszamy także Was wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na Jesienny Album, który rusza od dnia dzisiejszego na portalu Scrappassion. Klikajcie na poniższy bannerek i bawcie się świetnie! Życzymy powodzenia! :)


Miłego poniedziałku !!! :)

1 komentarz:

  1. Nie wiem co się stało ale nie mogę dodać swojej pracy na wyzwanie za pomoca żabki - schowała się. Więc zgłaszam pracę tą drogą. http://pasjesabiny.blogspot.com/2012/10/pomys-na-kase-z-klasa.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)