wtorek, 19 czerwca 2012

Jeden papier w dwóch odsłonach

Witajcie Kochani!

Każda scraperka wie, że papier to jeszcze nie wszystko. Papier stanowi bazę projektu, ale też równocześnie jego ozdobę. Bywają papiery takie, którym malutki dodatek wystarczy aby poczynić piękną pracę - i takimi są np papiery z serii Zaczarowany Ogród. Ale są też papiery o jednolitych, powtarzalnych wzorach, które wydają się być stworzone do przyjęcia na siebie masy różnorodnych dodatków. Takim niewątpliwie jest papier Niewinność 035. Zobaczcie, jak zmienia się TEN SAM! papier, w zależności od koloru dodatków, podstawy, ciapaniny Distressami.. To niesamowite! A ten papier ( i adekwatnie, ten wzór papieru z pozostałych niewinności ) jest definitywnie moim ulubionym :) Koniec paplaniny, sami zobaczcie, jak to wygląda :)


 Użyte papiery:


Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia pełnego słońca! Noo... tylko żeby temperatura tak nie dobijała :D

6 komentarzy:

 1. Piekne prace wiem jakie te papirki są przepiekne aż szkoda ich ciąć

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Różnica rzeczywiście jest ogromna!

  OdpowiedzUsuń
 3. napatrzeć się nie mogę są cudowne ...apropo serii zaczarowany ogród przeglądam i widzę , że nie ma jeszcze wyników wyzwania z kolekcją zaczarowany ogród albo przegapiłam hmmmm..papier niewinność 035 jest niezwykle delikatny pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. PRZEPIĘKNE.... Karteczka aż mi mowę odjęła. Na szczęście na niedługo bo ja gaduła jestem ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jutko, nie było jeszcze losowania.. Wszystko przez to po-przed-zlotowe zamieszanko :) Ale już niedługo naprawimy to niedopatrzenie!

  Dziękuję kochane za wszystkie miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniała kartka, księga gości i kopertówka! Cudowny komplet!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)