niedziela, 1 kwietnia 2012

Magiczne wyzwanie #1 - podsumowanie

Witajcie moi drodzy!

Do wczoraj można było przesyłać prace na Magiczne wyzwanie #1 - kartka z wielkanocnym zajączkiem. Zgłosiliście aż 58 prac! Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że zechcieliście bawić się z nami tak licznie i mamy nadzieję, że kolejne nasze wyzwania również przypadną Wam do gustu :)

Tak jak obiecaliśmy, nagrodą w wyzwaniu jest bon o wartości 25zł do wykorzystania w sklepie. Jednak zanim przejdziemy do losowania, chciałybyśmy  przedstawić wam wyróżnioną Magiczną Trójkę! Wybór był bardzo trudny, ponieważ każda praca była wyjątkowa i piękna! Ale po długich naradach udało nam się wyłonić Top3:

A teraz to, na co wszyscy czekamy :)

Kupon o wartości 25 zł do wykorzystania w sklepie Magiczna Kartka frunie do.....NOVINKI!
, która to przygotowała na wyzwanie kilka prac, a jedną z nich jest ten przesłodki zajączek:Novinko prosimy o kontakt mailowy pod adresem sklep@magicznakartka.pl w celu odebrania nagrody.

Poniżej znajdują się bannerki wyzwaniowe, które można pobrać i wstawić na swojego bloga :)
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za tak liczny udział w wyzwaniu :) Zapraszamy na trwające Wyzwanie z kolekcją - Kwitnące Fantazje które kończy się 10.04.2012!

4 komentarze:

 1. Ojej jak się cieszę :) Dziękuję :) A wyróżnione prace piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekujemy serdecznie za wyróznienie :) Bardzo sie cieszymy ze nasza praca tak sie podobala:) Pozdrawiamy z odeglej Islandii !!! -Aneta & Sylwia-

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za przyznanie TOP1 :*
  Gratuluję Artisant, Ajgacia i oczywiście Novince.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)