Strony

Strony

niedziela, 5 sierpnia 2018

Wyzwanie sierpniowe - monochromatycznie

Witajcie kochani!

Lato w pełni a my bawimy się i inspirujemy kolorami. Dzisiaj chcemy zaprosić Was do zabawy właśnie w kolory. Będziemy bawić się monochromatycznieWybieracie jeden kolor i "gracie" jego odcieniami. Możecie użyć dowolnych kolekcji Magicznej Kartki
Forma pracy to layout / LO.

O ogólnych zasadach naszych wyzwań przeczytacie tutaj.
Prosimy udostępniajcie nasz post wyzwaniowy i zapraszajcie do zabawy innych.
Zapraszamy do obejrzenia prac, które przygotowały nasze projektantki.

Layout Aleksandry to piękny, sielski obrazek. Postawiła na kolor żółty i jego odcienie. Wykorzystała arkusze z kolekcji W Stronę Tęczy 2, Słodkie Safari i Kwitnące Poranki. Pięknie tu wszystko pasuje do siebie. Jak na Aleksandrę przystało nie zabrakło tu również mediowych akcentów. Czyż nie jest cudowny?


Bożena w swojej pracy postawiła na miętę. Jej przepiękny Layout jest nasycony kolorami a napis jest dopełnieniem całości. Cudownie zmiksowała różne kolekcje, od ślubnej do dziecięcej. Wykorzystała: Lekki Jak Puch, kilka arkuszy Pożegnanie Lata, Obietnice i Słodkie Safari.Joasia wybrała pomarańczowe i żółte odcienie i cudownie je skomponowała ze sobą. Użyła arkuszy z kolekcji: W Stronę Tęczy, W Stronę Tęczy 2 i Słoneczne Chwile. Ten layout przywołuje letnie wspomnienia i jest piękną pamiątką wakacyjnych chwil.3 komentarze:

 1. zgłaszam swoje LO do wyzwania https://creatikon.blogspot.com/2018/08/monochromatyczne-lo.html

  OdpowiedzUsuń
 2. nice article great post comment information thanks for sharing.
  หนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja praca
  http://ela17-mojepasje.blogspot.com/2018/08/lo-wspomienie-z-dziecinstwa.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wszystkie Wasze komentarze :)